Kontakt


W naszej pracy na pierwszy plan wysuwamy zrozumienie potrzeb klienta i specyfiki jego działalności. Nie za bardzo wierzymy w uniwersalne narzędzaia potrafiące rozwiązywać wszystkie problemy. Jeśli decydujesz się na rozwój oprogramowania ściśle wg własnych wymagań, to z pewnością rozumiesz tę subtelną różnicę - to Twój wysilek i Twój niemały budżet, wieć trzeba zadbać by rozwiązanie było faktycznie skrojone dokładnie na miarę Twoich potrzeb.

Dla laika lub osoby spoza Twojej branży to mogą być sprawy niedostrzegalne. Detale i niuanse, które na pierwszy rzut oka wydają się nieistotne. Ale to właśnie te detale - sposób w jaki rozwiązujesz dany problem w Twojej firmie - decyduje o Twoim sukcesie. O tym, że Twoi klienci chcą pracować z Tobą a nie z kimś innym. Więc zanim zaczniemy cokolwiek dla Ciebie robić, warto dać nam szansę byśmy nabrali tej wrażliwości. Osoby odpowiedzialne za projekt po naszej stronie muszą dostać trochę Twojego czasu - aby wysłuchać wszystkich pomysłów, aby móc zadać pytania, aby odnależć właściwe ścieżki wiodące ku dobrymrozwiązaniom.

Zachęcamy do podjęcia tego dialogu w najdogodniejszej dla Ciebie formie kontaktu:

e-mail: biuro@anteeo.com.pl

telefon: +48 52 3824 661

skype: anteeo.com.pl

Rozmawiajmy zatem. Opowiedz o swoich potrzebach, opowiedz jak ważne i ile warte jest usprawnienie tych kwestii w Twojej firmie. Pochwal się gdzie widzisz swój pomysł na zastosowanie oprogramowania, którego nie ma żadna firma konkurencyjna. Albo opowiedz nam jakiego oprogramowania brakuje Tobie, a konkurencja oddala się bo ma takie rozwiązanie. Na pewno masz pomysły jak zrobić to jeszcze lepiej. Musimy to od Ciebie wyciągnąć...

Staramy się pracować w metodologii Agile - jest to technika wytwarzania oprogramowania, w której definiowanie rozwiązania zaczyna się od spisania tzw. user-stories. Klient opowiada własnymi słowami historię, opowieść o tym:

  • kto jest użytkownikiem,
  • jak ma korzystać z oprogramowania, co to oprogramowanie ma robić
  • jaki cel mamy w ten sposób osiągnąć.

My staramy się zaproponować najlepsze techniczne rozwiązanie tego scenariusza. Tworzymy zagadnienia, które precyzują tę historię, ale jednocześnie są już zadaniami programistycznymi zrozumiałymi dla przeciętnego użytkownika. To płaszczyna na której rodzi się rozwiązanie. Tu jest miejsce na dopowiedzenia, rozwinięcia i wątki poboczne Twojej historii. Przecież tak wygląda rzeczywistość. Zmieniający się biznes wymaga ciągłych adaptacji, oprogramowanie nie może być raz wyspecyfikowane i niezmienne latami. Ono musi nadążać za Twoimi potrzebami.

Albo jesteśmy w stanie zrealizować Twoją opowieść, albo nie powinniśmy się za to w ogóle zabierać. Trzeba to ustalić.